Nastavenie veľkosti písma
+

Aktuality

Pozvánka na zhromaždenie - Urbariát obce Zvolenská Slatina, pozemkové spoločenstvo

Dátum: 4. 8. 2020

Urbariát obce Zvolenská Slatina, pozemkové spoločenstvo zvoláva zhromaždenie na deň 6.9.2020 o 13:00 hod do kinosály Kultúrneho domu vo Zvolenskej Slatine.

Otváracie hodiny - pokladňa

Dátum: 29. 7. 2020

Oznamujeme občanom, že pokladňa obce bude od augusta v utorok zatvorená. V čase otváracích hodín bude fungovať pondelok, stredu, piatok.

Pamätný deň Matice slovenskej 4.8.2020

4.8.2020 - Pamätný deň Matice slovenskej

Dátum: 29. 7. 2020

V utorok 04.08.2020 si naši matičiari pripomenú pamätný deň založenia Matice slovenskej. Galaprogram začne o 19:30 hod pred kultúrnym domom. Účinkuje v ňom naša folklórna skupina Slatina a Folklórny súbor Očovan. Program bude zakončený slávnostným ohňostrojom v čase medzi 20:50 a 21:00 hod. Obzvlášť upozorňujeme na konanie ohňostroja, kvôli domácim zvieratám. Srdečne všetkých pozývame.

Týždenná správa

Dátum: 30. 4. 2020

spol. Combin Banská Štiavnica s.r.o.
Zvolenská Slatina – Kanalizácia


Prehľad prác 29.týždeň
Stoka F časť 1.(ul. SNP) výkop a montáž kanalizačného zberača, prekládka vodovodu. Výkop a montáž kanalizačných odbočení, pretláčanie pod štátnou cestou.
Stoka A (ul. Borovínska cesta) výkop, spúšťanie a montáž ČS-1.

Predpoklad prác 30. týždeň
Stoka F časť 1.(ul. SNP) výkop a montáž kanalizačného zberača (prekopávka Rybného potoka, prepojenie kanalizácie do existujúcej), Výkop a montáž kanalizačných odbočení.
Stoka A (ul. Borovínska cesta) montáž ČS-1.

Vypracoval Vician Dominik
MSV Combin Banská Štiavnica s.r.o.
Zaburinenie pozemkov - upozornenie

Dátum: 23. 4. 2020

Okresný úrad Zvolen, pozemkový a lesný odbor upozorňuje vlastníkov a užívateľov poľnohospodárskej pôdy na ich v zákone zakotvenú povinnosť riadnej starostlivosti o poľnohospodársku pôdu, aby dodržiavali svoje poľnohospodárske a nepoľnohospodárske pozemky v nezaburinenom stave pravidelným, dôsledným a predovšetkým včasným odstránením burín, tak aby nedošlo k ich šíreniu na susedné pozemky.

Seniori, sme tu pre Vás ! Povedzme STOP podvodníkom

Seniori, sme tu pre Vás ! Povedzme STOP podvodníkom

Dátum: 1. 4. 2020

Súčasný krízový stav s vírusom COVID-19 núti najmä staršiu generáciu zostať čo najviac doma, za zatvorenými dverami. Túto situáciu vo svoj prospech môžu zneužiť podvodníci, ktorých konanie Vás môže pripraviť o značnú časť majetku alebo celoživotných úspor.

Aktuálne informácie COVID - 19

Dátum: 20. 3. 2020

Pomáhame členským mestám a obciam

V súvislosti s najaktuálnejšou témou týchto dní a týždňov sme pre užívateľov našej stránky pripravili v spolupráci so spoločnosťou AFINES GROUP j.s.a. takzvaného ChatBot-a. Ide o modernú konverzačnú platformu na získavanie potrebných informácií, ktoré sú komplexne sústredené na jednom mieste. ChatBot vám odpovedá podľa vami zadaných požiadaviek. Pozriete si témy, o ktorých sa chcete dozvedieť viac. Koronavírus – ochorenie COVID-19 vo faktoch a aktuálne. Na tejto adrese si to môžete pozrieť a v prípade záujmu inštalovať na svoju web stránku http://koronavirus.mojeslovensko.sk


Osoby s vyšším rizikom ohrozenia - COVID - 19

Dátum: 18. 3. 2020

COVID 19 - osoby s vyšším rizikom ochorenia - Kto je vo väčšom riziku??

COVID - 19 - čo robiť ak ste chorí

Dátum: 18. 3. 2020

Ak máte ochorenie COVID - 19 alebo máte podozrenie, že ste nakazení vírusom, ktorý spôsobuje COVID - 19, postupujte podľa krokov uvedených v detaile oznamu, aby ste zabránili šíreniu choroby na ľudí vo vašej domácnosti a vo vašom okolí.

COVID - 19 - Pomoc sebe a druhým

COVID - 19 - Pomoc sebe a druhým

Dátum: 18. 3. 2020

Pomoc sebe a druhým

10 odporúčaní pri COVID-19

10 odporúčaní pri COVID -19

Dátum: 18. 3. 2020

10 odporúčaní pri COVID- 19

Informovanie verejnosti - Koronavírus

Dátum: 4. 3. 2020

Informácie a odporúčania pre verejnosť ohľadom koronavírusu, ktoré vydal Úrad verejného zdravotníctva Slovenskej republiky

Vypaľovanie trávy - To nikdy nerob!

Dátum: 4. 3. 2020

S príchodom jarných dní sa každoročne v prírode vytvárajú podmienky pre zvýšené nebezpečenstvo vzniku požiarov. Z týchto dôvodov je potrebné upozorniť Vás na typické príčiny a poskytnúť Vám rady, ako tieto riziká podstatne obmedziť.

Kniha Zvolen a okolie z neba

Dátum: 6. 11. 2019

Kniha Zvolen a okolie z neba

Kanalizácia v obci Zvolenská Slatina - výstavba

Dátum: 30. 5. 2018

Výstavba kanalizácie v obci Zvolenská Slatina

Mobilná aplikácia v Obraze

Nová služba pre občanov a návštevníkov našej obce - Mobilná aplikácia - V OBRAZE

Dátum: 18. 10. 2017

Chcete byt informovaní o aktualitách z nášho webu? Chcete mať k dispozícii dôležité informácie z obce vo vašom smartfóne? Práve pre vás je určená naša nová mobilná aplikácia - V OBRAZE. Aplikácia vám prináša prehľad aktualít z webu našej obci, upozorní vás na novo vložené správy, dozviete sa včas o organizovaných akciách, môžete si pozrieť fotografie alebo dokumenty vyvesené na úradnej tabuli. Čo je potrebné mať k jej stiahnutiu? - mať chytrý telefón s operačným systémom Android či iOS, prístup na internet, miesto v úložisku telefónu cca 13MB.
(na mobilnom telefóne si treba zadať www.zvolenskaslatina.sk, potom podľa operačného systému kliknúť na download on the... a dať si aplikáciu inštalovať. Potom si v pravom hornom rohu pridať obec a potvrdiť.)

Informácie cez RSS kanál

Dátum: 24. 5. 2016

Obecný úrad oznamuje občanom, ktorí majú záujem dostávať aktuality z obce na svoj e-mail, aby sa prihlásili na stránku obce www.zvolenskaslatina.sk a v ľavom dolnom roku Exporty do RSS klikli na oranžové okienko RSS. Po otvorení si v riadku Odoberať tento kanál pomocou....zadali svoju e-mailovú adresu a pokračovali stlačením tlačidla odoberaj. Takto Vám budú chodiť všetky aktuálne informácie zverejnené na webovej stránke obce.